Dievų Medis | Agarmedis arba Ūdas

Viena įdomiausių ir brangiausių parfumerijos substancijų – agarmedis arba ūdas, angliškai agarwood, dar vadinamas aloeswood, eaglewood (mediena primena erelio plunksnas). Agarmedžio kvapas gimsta iš pačios medžio širdies. Aromatinė mediena atsiranda Aquilaria medžiui užsikrėtus infekcija. Įsijungusi medžio imuninė sistema sukuria aromatinę dervą. Medžio šerdis, persisunkusi dervom, patamsėja, pasidaro tokia sunki, kad net skęsta vandeny.
Natūraliai laukiniame miške infekcija užsikrečia mažiau nei 10 procentų medžių ir tik 60-80 metų senumo medžiai. Nepažeidus medžio neįmanoma suprasti, ar medis infekuotas ar ne. Išdistiliuotas ūdo aliejus sendinamas. Kaip ir su vynu, kuo senesnis, tuo geresnis.
Susijęs vaizdas
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“
Dėl nykstančių miškų natūralaus ūdo kaina yra didesnė už auksą. Kartais net vadinamas skystu auksu. Tik nedidelė dalis agarmedžio išgaunama iš natūraliai augančių medžių.
Agarmedis buvo naudojamas smilkaluose ir kvepaluose nuo seniausių laikų, buvo minimas seniausiuose pasaulio rašytiniuose šaltiniuose – Sanskrito Vedose, Senajame Testamente, Islamo raštuose. Buvo manoma, kad agarmedis toks galingas, kad gali išvalyti sielą ir išvaryti blogąsias dvasias.
Ūdo kvapas ypatingas, sunku net aprašyti – turtingas, šiltas, gilus, įvairialypis. Ir saldus, ir rūgštus, prieskoniškas ir animalistinis, turi ir žemės, ir medienos.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Populiariausi aromatai, kuriuose vyrauja Agarmedžio / Ūdo natos

 

BRECOURT "Agaressence"

Brecourt "AGARESSENCE" - Aromatų Sodas

"Dubajuje vieną rytą sklindantis dūmu kvapas iš netoliese esančios parduotuvės mane užbūre, tai buvo stiprus ūdo aromatas. Laikas, atrodo, sustojo. Tai buvo pirmas kartas, kai aromatas mane taip stipriai pavergė." kūrėja.

Paslaptingas rytietiškas aromatas, sukurtas moterims, kurio bazėje vyrauja amyris, ūdas ir nagarmotė, širdies natose atsiskleidžia ylang-ylang, tuberoza su rože, o aukščiausiose natose dominuoja šafranas, ūdas, slyva, juodųjų serbentų lapai su rododendrais.

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

BYRON "Mula Mula"

Byron "MULA MULA" - Aromatų Sodas
"MULA MULA" kvepalai atsiveria gurmanišku trio: sultingo persiko nata, uogomis ir gurmaniška karamele. Netrukus ima ryškėti didingojo ūdo ir dūminės nagarmotės natos, elegantiška oda ir trys Jūsų mėgstami prieskoniai: šafranas, imbieras ir raudonieji pipirai. 
"MULA MULA" - aromatas, kurio kompozicija verta potyrio. Extrait de Parfum aukščiausia koncentracija.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

DANHERA "Infinito"

Danhera "INFINITO" - Aromatų Sodas
"Infinito" atsiveria alsuojančia gamta, medienos ir jūros natomis. Teigiamai veikia Jūsų emocija, užburia ir sugrąžina į įspūdingiausias Italijos vietas. Kvapas atsiskleidžia tyra gaiva ir vandeningu skambėjimu, juntama frezija ir bergamotė, mandarino intarpai ir foninis prabangus ūdo ir ambros skambėjimas.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

PLUMAGES "Tapage Nocturne"

Plumages "TAPAGE NOCTURNE" - Aromatų Sodas
Aromatas, įkvėptas tamsos, naktinio miško ir pelėdos paslaptingumo. Labai unikalus bei intensyvus romo, ūdo, tabako, kavos, imbiero derinys sušvelnintas laimo gaiva. 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

BYRON "Oud Bourbon"

Byron "OUD BOURBON" - Aromatų Sodas
"OUD BOURBON" 2019 metais pristatyta naujiena. Intensyvus Jūsų mėgstamiausio ūdo, santalo, šafrano ir vanilės žaismas, sušvelnintas žibuoklės aromatu.
 Extrait de Parfum aukščiausia koncentracija.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

FARMACIA SS ANNUNZIATA "Mercatanti"

Intensyvus prabangus smilkalinis - ūdo aromatas, tinkamas naudoti prieškambaryje, biure, mokslo patalpose, darbo kambaryje arba didžiajame kambaryje. 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

OFFICINA DELLE ESSENZE "Oud Gourmand"

Oud Gourmand - priešingybių kvapas, jis - aistringas, pavydus ir romantiškas. Intensyvus Eau de Parfum moteriškas saldumas ir vyriškas grubumas susijungia kartu tam, kad apgaubtų Jus unikaliu aromatu.

Ūdo, vanilės ir kokoso kompozicija, šiltos karamelės intarpai, odos ir medienos blyksniai kvapą padaro saldžiu ir seksualiu. Unikali ūdo transformacija.

Aromato koncentracija 25%.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“
Parduotuvė Vilniuje: Aromatų Sodas Boutique, Stiklių g. 7

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti

Sale

Unavailable

Sold Out