Nepraleiskite progos: speciali -15% nuolaida Jūsų krepšelyje! | Nemokamas pristatymas nuo 100Eur | Nuolaidos nesumuojamos.

Sezoniški kvepalai arba “Ar reikia keisti kvepalus keičiantis metų laikui?”

Egzistuoja daugybė nuomonių, kokie aromatai tinkamiausi žiemos arba vasaros sezonui, kokius kvepalus REIKIA rinktis, o kokių VENGTI. Vis dėlto, daugelį metų dirbdami su aromatais pastebėjome, kad Jūsų pasirinkimą dažnai lemia keli faktoriai, ir, žinoma, vienas jų - sezoniškumas.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“
Šiuo metu, vyraujant vėsiajam metų laikui, dar nespėjus pamiršti šiltų vasaros vakarų ir ieškant šildančių priemonių dažno kliento krepšelyje atsiduria ne tik aromatinės žvakės, kurias uždegus galima jaukiai įsisukti į pledą ir mėgautis akimirka, tačiau ir tam tikrų aromatų kvepalai, dažniausiai tai - gurmaniškos kompozicijos, kuriose vyrauja vanilė, karamelė arba cinamonas, taip pat - smilkalų aromatai, kurie ypatingai magiškai atsiskleidžia ant odos būtent žiemos metu. Ne retas šaltuoju metų laiku sutinkamas aromatas - ūdas, rožė, santalas ir jų deriniai.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“
Paruošėme Jums PERKAMIAUSIŲ AROMATŲ ŽIEMAI / RUDENIUI TOP 8, kuriuos rekomenduojame išbandyti, kuriuos mėgstate ir dalinatės atradimais su draugais:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“Byron Parfums “MULA MULA” Extrait de parfum

BYRON "Mula Mula" kvepalų ekstraktas - Aromatų Sodas Boutique

"MULA MULA" kvepalai atsiveria gurmanišku trio: sultingo persiko nata, uogomis ir gurmaniška karamele. Netrukus ima ryškėti didingojo ūdo ir dūminės nagarmotės natos, elegantiška oda ir trys Jūsų mėgstami prieskoniai: šafranas, imbieras ir raudonieji pipirai.
"MULA MULA" - aromatas, kurio kompozicija verta potyrio. Extrait de Parfum aukščiausia koncentracija.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Brecourt “Farah” Eau de parfum

BRECOURT "Farah" parfumuotas vanduo - Aromatų Sodas Boutique
Tai - sumedėjęs, aštrus aromatas įkveptas Rytų ir egzotinių kultūrų. Moterims, kurios nebijo viešai atskleisti savo seksualumo kortų...
Bazinėse natose juntamas muskusas, pačiulis, tonkos pupelės, širdyje atsiveria Virdžinijos kedro, datulių, medaus ir odos gurmaniškumas, aukščiausiose natose dominuoja cinamonas su bergamote.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Brecourt “Subversif” Eau de parfum

BRECOURT "Subversif" - Aromatų Sodas Boutique
Gundantis "Subversif" aromatas, kuris įtraukia savo gurmaniškumu.
Pirma Jus pasieks aukščiausiose natose juntamos figos, bergamotės ir juodųjų serbentų lapai, po akimirkos skleisis oda, cinamonas, vetiverijos ir heliotropai, o bazėje - pačiuliai, baltasis muskusas, tabakas.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“The Gate Paris “Sensual Dreams” Eau de parfum

The Gate Paris "SENSUAL DREAMS" - Aromatų Sodas

2016 metais pristatyti kvepalai, kuriuose susijungia jausmingos tuberozos, nektarino, benzoino, vanilės ir muskuso natos, kartu sukurdamos kiek salstelėjusį, gėlių-vaisių grupei priskiriamą kvapą.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Plumages “Blanc Ciel” Eau de parfum

PLUMAGES "Blanc Ciel" parfumuotas vanduo - Aromatų Sodas Boutique

Subtilus ir lengvas, vos salstelėjęs aromatas gaiviai popietei. Švelniai šleifuodamas skleidžia obuolių bei kriaušių aromatus, ant odos persipinančius su gėlėmis. Bazėje intensyviai juntamas sandalmedis bei muskusas, suteikiantys aromatui švelniai atsiskleidžiantį paslaptingumą.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Omnia Profumi “White Diamante” Eau de parfum

Omnia Profumi "WHITE DIAMANTE" parfumuotas vanduo - Aromatų Sodas Boutique
2017 metais sukurtas Premium klasės aromatas, kuris priverčia Jus paskęsti kavos, vanilės ir šokolado sukūryje. "White Diamante" - švelnus ir jausmingas unikalaus gurmaniško aromato prisilietimas.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Eutopie “No. 6” Eau de parfum

Eutopie "NO. 6" parfumuotas vanduo - Aromatų Sodas Boutique
Tai - aromatas, dedikuotas Rusijos ir slavų šalių įspūdžiams. Nesitikėkite, kad tai bus avangardinis ar naujoviškas kvapas, tai tiesiog kvepalai, dvelkiantys tikra klasika. Pasikvepinus užtikrintai juntamos labai kokybiškų medžiagų kompozicijos.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“

Plumages “Tapage Nocturne” Eau de parfum

PLUMAGES "Tapage Nocturne" parfumuotas vanduo - Aromatų Sodas Boutique
Aromatas, įkvėptas tamsos, naktinio miško ir pelėdos paslaptingumo. Labai unikalus bei intensyvus romo, ūdo, tabako, kavos, imbiero derinys sušvelnintas laimo gaiva.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „png luxurious“
Parduotuvė Vilniuje: Aromatų Sodas Boutique, Stiklių g. 7

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti

Sale

Unavailable

Sold Out